Jesteśmy firmą o profilu rodzinnym. Nasza baza Klientów i Partnerów to efekt zaufania i budowania wiarygodności opartej o ekspercką wiedzę i doświadczenie w branży (pół)produktów stalowych i stopów metali ziem rzadkich.

Przejrzystość w relacjach biznesowych to dla nas codzienność. Już ponad 12 lat, począwszy od 2008 roku posiadamy aktualny certyfikat “Rzetelnej Firmy” – dokument generowany w oparciu o dane z Krajowego Rejestru Długów (KRD). Cieszymy się faktem, iż firma Ekspresstal zawsze reguluje zobowiązania na bieżąco!

Błyskawiczne zestawienie branż, w których operują nasi Klienci

Warsztaty i narzędziownie
Produkcja maszyn przemysłowych
Kontrukcje i przemysł budowlany
Przemysł ciężki
Medycyna

Firma o profilu rodzinnym, prowadzona przez

Piotr

Piotr

Właściciel i ekspert branży

Związany z branżą, przysłowiowo, „od zawsze”. W końcówce lat ’90 wybrał drogę samodzielnego prowadzenia biznesu, łącząc formę regionalnej hurtowni z ofertą konsultacji materiałowych i szytym na miarę Klientów portfolio produktów niszowych. Takich jak metale ziem rzadkich oraz stale specjalistyczne.

W tzw. wolnym czasie skacze ze spadochronem lub odkrywa uroki Polski z poziomu kajaka.

Kasia-Z

Katarzyna

Dział księgowości i płatności

Wspólnie z Piotrem, związana z firmą od początku istnienia (1997). Z wykształcenia ekpert z dziedziny marketingu, lecz tzw. umysł ścisły i wieloletnie doświadczenie w rachunkach wprowadziło Katarzynę do domeny księgowości i płatności. I tu, wiedzę i doświadczenie przełożyła na doskonałą organizację pracy w firmie i przejrzystość prowadzonych ksiąg.

Prywatnie, oddaje się pasji ogrodniczej poprzez projektowanie ogrodów i samodzielną hodowlę kwiatów ozdobnych.

Dobrochna

Dobrochna

Kierownik projektów

Odpowiada za prowadzenie projektów i szefuje działowi marketingu. W „branży stalowej” zdobywała doświadczenie od pierwszej linii kontaktu z Klientami, w Dziale Handlowym. Stąd doskonale rozumie, iż nie istnieje pojęcie „standardowe zamówienie”… jest tak wiele branż, rzemieślników i specjalistów. Każda/-y o specyficznych wymaganiach i potrzebach.

Wielkopolanka z urodzenia, dziś dzieli czas pomiędzy rodzinne Puszczykowo oraz nadmorskie Niechorze, gdzie uwielbia spacery i jogging po pustej plaży.

Michal

Michał

Dział technologii

Miłośnik nowych technologii, innowator i promotor zmian/ulepszeń. W duchu zwinności oraz ‘lean management’ skupia się na optymalizacji procesów oraz ciągłemu doskonaleniu portfolio oferowanych produktów i usług.

Prywatnie, pasjonat i instruktor skoków spadochronowych w Aeroklubie pilskim!